Modna pościel do dziewczęcego pokoju

[Głosów:0    Średnia:0/5]

sliczy pokoj dla dziewczynkiPokój dziecka to nie tylko centrum jego zabaw, ale także i sypialnia. Miejsce odpoczynku, relaksu i regeneracji sił. Aranżując pokój dziecka pamiętaj o bezpiecznych meblach, praktycznym biurku i wygodnym łóżku. Bardzo ważna jest także pościel. Najlepiej kolorowa, zabawna, fantazyjna.

Dla chłopca dobra będzie pościel w grancie, brązie lub szarościach. Sprawdzą się także typowo „męskie” motywy – samochody, motory czy najlepsi bohaterowie kreskówek.

A jaką pościel będzie najlepsza do pokoju dziewczynki?

POŚCIEL DLA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI

Dobra pościel dla dziewczynki, to taka, pod którą nie tylko dobrze śpi się, ale także taka, która pasuje do charakteru naszej pociechy. Kilkulatce marzącej o tym, by zostać królewną z pewnością  spodoba się aranżacja łóżka na styl godny królowej. Oprócz różowej, białej lub jasnoniebieskiej pościeli przyda się jasny baldachim, który możesz uszyć sama.

URZĄDZENIE SYPIALNI DLA WRÓŻKI

Inny pomysł na pościel dla dziecka to kołderka i poduszki, których motywem przewodnim jest czarodziejka. Pościel z wróżką z łatwością przeniesie dziewczynkę w baśniową krainę, gdzie czekać będą na nią tylko kolorowe sny. Jednym z ciekawszych kompletów będzie pościel wróżki witch.

POŚCIEL Z MOTYWEM HELLO KITY

Bohaterka filmów animowanych pojawia się nie tylko na dziecięcych ciuszkach, plecaczkach czy ręcznikach, ale także i pościeli. Współcześnie jest ona popularna nie tylko w rodzimej Japonii, ale także w Ameryce i Europie, w tym także i Polsce. Hello kity zdobi nie tylko komplety nocne kilkulatek, ale także pościel niemowlęcą dla dziewczynek.

POSZEWKI Z BOHATERAMI DISNEYA

Bohaterowie bajek Disneya pojawiają się na wszelakich dziecięcych gadżetach już od początku lat 90′. Kubki, torebki, ale także tostery czy gofrownice Disneya są chętnie kupowane przez rodziców. Pościel z Disneyem to nie tylko dobry pomysł na wyposażenie pokoju dziewczynek, ale także i chłopców.

Udostępnij na:
0
0Dodaj komentarz