Naklejki na ścianę z fajnym wzorem

[Głosów:0    Średnia:0/5]

kolorowe literki na scianeKażdy z nas urządzając mieszkanie pragnie by było ono przede wszystkim przytulne i interesujące.Bez względu na to jaką klimatykę wnętrza wybierzemy, chcemy by było one wyjątkowe.Strategicznym punktem każdego pomieszczenia w naszym mieszkaniu są ściany. To o nich powinniśmy pomyśleć najbardziej kiedy planujemy remont.Zwykłe białe ściany już dawno odeszły do lamusa.Dzisiaj liczy się inwencja, oryginalność i pomysł, który zachwyci. Ważnym elementem wyglądu naszych ścian jest oczywiście odpowiednio dobrany kolor, który zgrywa się z całością wystroju wnętrza. Jednak sama jednobarwna ściana mimo na pewno blasku koloru, który wypełnia nasze cztery kąty nie wniesie wielkich rewelacji.

Musimy pomyśleć o skutecznym , ciekawym a przede wszystkim nietuzinkowym elemencie, który będzie stanowił wspaniały dodatek dekoracyjny wnętrza. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych dekoracji, których zastosowanie będzie strzałem w dziesiątkę. Ostatnio bardzo modne jest wykorzystanie jako dekoru naklejki ściennej. Jest to taka naklejka, którą pamiętamy z dzieciństwa jednak znacznie większych rozmiarów. Naklejki te są wykonane z trwałej foli, a przyklejenie ich zajmuje kilka minut. W dodatku ich cena jak najbardziej nakłania do kupna. Koszt mieści się w przedziale 30 – 150 zł w zależności od rozmiaru i producenta. Najtaniej można je zakupić poprzez aukcje internetowe. Możemy wybierać spośród wielu ciekawych wzorów: kwiaty, drzewa, ptaki, motyle, dzikie zwierzęta czy ornamenty. Oferta jest bogata. Przy takim dodatku nawet zwykła biała ściana sporo zyskuje. Naklejki te to błyskawiczna i tania zmiana wyglądu pokoju.

Innym ciekawym pomysłem na lifting ściany jest zawieszenie fotografii oprawionych w ozdobne ramki. Tutaj też mamy szeroką paletę materiałów, z których są wykonane : plastik, drewno, szkło, kamień, metal itp. Z powodzeniem sami możemy wykonać ramkę do naszego wnętrza mając pod ręką np. zebrane w zeszłe wakacje muszelki, bursztyny czy kamienie. Możemy też wykonać ozdobną ramkę z fantazyjnego materiału np. o tym samym wzorze jaki jest na naszych zasłonach czy kapie łóżka.

Ważne miejsce w naszym domu zajmuje pokoik dziecka. Tutaj też możemy wspaniale ozdobić ścianę. Oryginalnym pomysłem są ręcznie wykonane drewniane lub materiałowe literki, które zawiesza się na kolorowych tasiemkach. Układamy z nich dowolny napis. Najlepszą ideą jest ułożenie ze zrobionych literek imienia naszej pociechy i powieszenie napisu nad łóżeczkiem. Taka ozdoba jest bardzo przydatna w przyszłości kiedy nasze dziecko będzie poznawało świat alfabetu. Literki będą stanowić doskonałą zachętę do czytania. Kiedy nasze dziecko boi się ciemności wspaniałym pomysłem, by umilić mu zasypianie będzie utworzenie na suficie nieba, które wykonać możemy z dostępnych w sklepach gwiazdek i księżyca, które świecą w ciemności, gdyż wykonane są ze specjalnej masy. Pomysłów na dekoracyjną ścianę jest wiele i warto odkrywać nowe rozwiązania.

Udostępnij na:
0
0Dodaj komentarz