Ceny najpotrzebniejszych akcesoriów łazienkowych

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Estetyczny wygląd pomieszczenia jest dzisiaj zawsze wynikiem wyboru. Firmy producencie prześcigają się wzajemnie w dostarczaniu dodatków do wszystkich rodzajów wnętrz mieszkalnych.

Szukając pomysłów na urządzenie pokoju dla dziewczynki, chcąc zaaranżować pokój chłopca czy szukając inspiracji do wystroju i aranżacji pokoju dla niemowlaka możemy posiłkować się bogatymi w oferty katalogami. Skupmy się na akcesoriach łazienkowych.

Jakimi gadżetami możemy je urozmaicić?

1. Dozowniki mydła. Średnia cena to około 150 złotych. Urządzenia są dostępne w rożnych kolorach, wykonane z rożnych materiałów: plastik, sztuczna skóra, chromowany mosiądz, drewno, ceramika. Zwracają uwagę swoimi kształtami: sześciany, walce, buteleczki umieszczane w uchwycie przymocowanym do ściany. Wybierając dany dozownik sprawdźmy, czy będzie się dobrze komponował z resztą twojej łazienki.

2. Maty łazienkowe. Średnia cena: 30 złotych. Ważne dla każdego, ale szczególnie rodziców, którzy chcą zabezpieczyć dzieci przed pośliźnięciem się. Istnieją specjalne maty antypoślizgowe z myślą o brodzikach. Dorośli oprócz typowych mat, docenią z pewnością także te drewniane, nie nasiąkające wodą, mocowane do podłogi za pomocą przyssawek.

3. Zasłony prysznicowe nie są drogie, około 30 złotych. Osobno musimy kupić kółka do zasłony (koszt: 15 złotych). Same zasłony urzekają barwami: od czerni, przez błękit, aż do oranżu. Oferta zwiera także ciekawe wzory: znak „małpy” (”@”), motyle i inne.

4. Półki. Spory zasięg cenowy: od 90 do nawet 220 złotych. Wykonane z przezroczystego i nieprzeźroczystego plastiku, szła i metalu. Różne kształty: najczęściej spotykanym jest oczywiście model półokrągły, ale rzucają się w oczy również półki podwójne półokrągłe i półki narożne. Istnieją również specjalne półki przeznaczone tylko na ręczniki. Półki urozmaicą każde wnętrze.

5. Lustra łazienkowe z ceramiki i drewna, około 100 złotych. . Są małe, okrągłe, mocowane na bolcu ustawionym pionowo.

6. Mydelniczki (od 25 złotych) są produkowane najczęściej w dwóch wersjach: przymocowywanej do ściany oraz kładzionej na umywalce.

7. Najdroższe są zestawy natryskowe. Najtańszy kosztuje trochę powyżej 500 złotych. Na pocieszenie można napisać, że są to zestawy wielofunkcyjne, będące połączeniem uchwytu prysznica, kubka na szczotkę i półki na ręcznik.

aranżacji praktycznej łazienki pomoże Ci program do planowania pomieszczeń.

Udostępnij na:
0
0