Stojące lustra do sypialni

[Głosów:0    Średnia:0/5]

stojace-lustro-do-sypialniSypialnia – miejsce szczególne, dla wielu z nas ulubione, kojarzące się z błogim i upragnionym odpoczynkiem, relaksem i intymnością. Ponieważ śpiąc spędzamy dużą część naszego życia, chcemy, by nasze sypialnie sprzyjały zdrowemu wypoczywaniu a łóżka, w których się kładziemy zdrowemu snu. Istotnie odpowiednio dobrane łóżko to 90% sukcesu, ale równie ważna jest cała atmosfera panująca w pokoju sypialnianym. Musimy się tam czuć dobrze i miło, tak więc nawet lepiej jeśli nie będzie to zbyt duże pomieszczenia a mały pokoik, przytulny i zgrabnie urządzony. Dzisiaj mamy tak wiele możliwości by zaaranżować małą sypialnię, że nawet posiadacze małych mieszkań w bloku, z łatwością poradzą sobie z tym zadaniem.

Dużą pomocą mogą okazać się lustra. Lustro w ogóle powinno pojawić się w sypialni albo na toaletce albo też zamontowane w drzwiach szaf z drzwiami przesuwanymi. Niewielkie sypialnie dzięki kilku dużym lustrom, zyskają optycznie na wielkości, odbijające się w nich światło dzienne jak i sztuczne rozświetli pomieszczenie. Jednakże nie zaleca się wstawiania stojących dużych luster, one z kolei zajmują sporo miejsca. Te znajdą swoje miejsce w dużych sypialniach gdzie można wygospodarować na to więcej miejsca.

Tak naprawdę w każdym miejscu w sypialni można pokusić się o umieszczenie lustra. Nad wezgłowiem, na wprost drzwi, obok okna a nawet na suficie itd. Każda taka lokalizacja, będzie spełniać inną funkcję, ponieważ lustro ma specyficzne zdolności. Zawsze decydując się na taki krok warto przemyśleć swą decyzję, by później nie żałować wydanych niepotrzebnie pieniędzy jak też usuwać niechcianego lustra. Owszem lubimy dobrze wyglądać, toteż lustro jest nam potrzebne, ale jeśli będzie ich za dużo, możemy czuć się nieswojo i mało intymnie w sypialni, która jednak powinna być miejscem gdzie odpoczniemy swobodnie.

Duże stojące lustra podłogowe to dobry wybór, jeśli w sypialni znajduje się również garderoba. Wtedy będzie można przymierzać stroje. Na pewno jest to dużo wygodniejsze niż bieganie zaraz po wstaniu z łóżka do przedpokoju lub łazienki. Decyzja co do wyboru lustra do pokoju sypialnianego to sprawa indywidualna, tak więc może to być małe lusterko na toaletce lub cała ściana luster wedle upodobań i potrzeb.

Udostępnij na:
0
0