Wystrój sali na bal sylwestrowy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

wystroj-sali-na-sylwestraZwykle zamartwiamy się gdzie pójść na Sylwestra. Impreza sylwestrowa w hotelu, a może w górach lub zabawa w klubie? Domówki i prywatki także nadal w modzie. Jednak jeśli już pokusimy się o samodzielną organizację Sylwestra, to trzeba zatroszczyć się nie tylko o siebie, ale również wybrać wystrój sali balowej lub innego pomieszczenia gdzie odbędzie się potańcówka sylwestrowa. Wystrój sylwestrowy to niezwykle istotna sprawa. To on wprowadza odpowiedni nastrój, klimat idealny do świętowania ostatniego dnia w roku. Sale baletowe i bankietowe zazwyczaj kojarzą się nam z mnóstwem balonów, konfetti, ozdobami z bibuły i krepiny. A czy można w jakiś inny sposób stworzyć ciekawą dekorację na Sylwestra?

Balony upinane pod sufitem to żmudne zadanie. Zamiast tego napompujmy je helem i wypuśćmy do góry wraz z opadającymi w dół ozdobnymi wstążkami. Balony będą także idealnie przyozdabiać podłogę wśród stołów dla gości i na sali tanecznej. Tematyczne imprezy będą podporządkowane stylowi wybranego rodzaju muzyki. Sylwester w charakterze lat 80. wymaga dekoracji dopasowanych do klimatu tamtych lat. Można też podporządkować stylizacje sylwestrowe konkretnej propozycji filmowej. Do tego można wykonać wystrój nie tylko z balonów i wstążek. Barwne girlandy zdobiące ściany, stoły jak też zawieszane pod sufitem nadają się idealnie. Przy tym wykorzystanie girland ala choinkowe gałązki, to dekoracja bardzo dobrze wpisująca się w klimat świąt i Nowego Roku. Ponadto wykorzystuje się serpentyny, urokliwe oświetlenie dopasowane do kolorystyki wystroju całości- stołów i sali tanecznej, użytych materiałów oraz całości tematycznej imprezy sylwestrowej.

Sale balowe to miejsce niezapomnianej zabawy, strojąc takie miejsce należy zachować umiar w doborze kolorystyki. Nie warto mieszać wielu kolorów, stawiajmy na eleganckie połączenia- srebro, błękit, biel lub też złoto, czerwień, biel. Zbędny misz-masz może przypominać raczej atmosferę balu dziecięcego w przedszkolu, zamiast poważną imprezę sylwestrową na sali bankietowej. Pomysłowe dekoracje to domena rozmaitych firm zajmujących się zdobieniem sali balowych. Kiedy zupełnie wena nic nam nie będzie podpowiadać, a kolejne koncepcje upadły, najlepiej zadanie to oddać w ręce profesjonalistów.

Save

Udostępnij na:
1
0