Meble na indywidualne zamówienie – czy warto?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

planowanie umeblowaniaKażdy człowiek ma swoją wizję idealnego mieszkania. Wiemy, jak powinny wyglądać poszczególne pomieszczenia, w jakim stylu powinny być urządzone, jakie chcielibyśmy posiadać meble i sprzęty, i w jaki sposób chcielibyśmy je poustawiać w pokojach. Niektórzy mają od razu sprecyzowaną kolorystykę idealnych wnętrz, potrafią sobie dobrać w wyobraźni idealnie pasujące do całości dodatki.

Aż pewnego dnia nadchodzi moment, w którym mamy okazję wykazać się przy aranżacji wnętrz – oto meblujemy i urządzamy nowy dom, albo przeprowadzamy remont w naszym mieszkaniu.I zaczynają się schody: najpierw maraton po sklepach meblowych nieco ostudza zapał, bo tak ciężko znaleźć coś, co odpowiadałoby naszym wyobrażeniom. Później niemal czujemy, jak coś odcina nam skrzydła: znaleźliśmy w końcu idealny mebel i nagle okazuje się, iż jest o 5 centymetrów za szeroki, albo o kilka milimetrów za wysoki. Tęsknie spoglądamy na mebel i…zaczynamy poszukiwania od początku.

Aby uniknąć tych niemiłych rozczarowań i zaoszczędzić czas można wybrać o wiele łatwiejszą i przyjemniejszą drogę do upragnionego celu – idealnie umeblowanych pomieszczeń. Tą drogą jest wybór firmy oferującej wykonanie mebli na wymiar. Jeśli mamy pełne wyobrażenie o wnętrzu naszego mieszkania, wystarczy wykonać wstępny szkic i opisać wszystko dokładnie w e-mailu, albo spotkać się z fachowcem i omówić swoje oczekiwania i marzenia. Projektant mebli na wymiar pobierze dokładne wymiary pomieszczenia, wykona dla nas wstępny projekt. Później wybierzemy kolory, dodatki, wykończenia. I wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie zaplanowaliśmy !

Po dwóch – trzech tygodniach nasze marzenie się urzeczywistni. Wejdziemy do stylowej lub nowoczesnej kuchni zrobionej na wymiar, sypialni, salonu, pięknie indywidualnie zaprojektowanej łazienki, lub jakiegokolwiek innego pomieszczenia, które od zawsze chcieliśmy urządzić po swojemu i zobaczymy, że wszystko jest w nim rozmieszczone idealnie. Bez biegania od sklepu do sklepu, bez mierzenia po tysiąc razy tych samych odległości, bez modyfikacji swoich marzeń, bez żalu, bez stresu.Szykujesz remont, albo planujesz w najbliższym czasie urządzać dom ? Już teraz pomyśl, czego potrzebujesz i złóż swoje indywidualne zamówienie na niepowtarzalne, idealnie pasujące do Twojego domu i odzwierciedlające Twój styl meble na wymiar.

Udostępnij na:
1
0